WIRTUALNE SPACERY

przejdź się po nieruchomości nie wychodząc z domu

Jak Cię widzą tak o Tobie mówią. Jeśli mówią to już jest dobrze bo oznacza to, że wyróżniamy się w tłumie. Jednak czas nie stoi w miejscu, a technika pozwala na zastosowanie coraz to bardziej zaawansowanych technologii. Tutaj pojawiają się spacery wirtualne po wybranych nieruchomościach spełniających warunki techniczne. Dzięki spacerom osoba zainteresowana zakupem, pozna jej atuty i zakocha się w niej bez wychodzenia z domu.

Wirtualny spacer umożliwia oglądanie obiektu dokładnie w taki sam sposób jak dzieje się to w rzeczywistości. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik, możemy obracać głowę o 360 stopni, spoglądać w górę i w dół. Zastosowanie tej techniki powoduje, że poszukujący nieruchomości, może podjąć decyzję o jej zakupie nawet przed pierwszą wizytą lub potraktuje odwiedziny w rzeczywistości tylko dla potwierdzenia tego co zobaczył podczas swojego wirtualnego spaceru.

Wirtualne spacery, możliwe są do przygotowania na wybranych nieruchomościach. Jeśli jesteś zainteresowany, spytaj nas czy Twój dom/mieszkanie/lokal nadaje się do zastosowania tej techniki.