SESJE FOTOGRAFICZNE

jak Cię widzą tak Cię oceniają

Po odpowiednim przygotowaniu nieruchomości, niezbędne jest perfekcyjne pokazanie jej potencjalnym klientom. Dobrze zrobiona sesja zdjęciowa to klucz do sukcesu. Na rynku znajdziemy mnóstwo ofert, osoba zainteresowana zakupem zazwyczaj ma olbrzymi wybór. Stara prawda mówi, że kupujemy oczami, a że nie wypada z tym stwierdzeniem polemizować, robimy wszystko by nasze sesje zapadały w pamięć i działały zachęcająco.

Po dobrym przygotowaniu mieszkania, wykonaniu sesji home stagingowej czy zaplanowaniu aranżacji przychodzi czas na profesjonalną sesję fotograficzną. Zdjęcia to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę szukający nieruchomości do zakupu.

Dlatego współpracujemy z najlepszymi fotografami, których bez wątpienia można określić artystami w swoim fachu. Ich wiedza, doświadczenie i kreatywność powodują, że zdjęcia w naszych ofertach to małe dzieła sztuki.

Praca fotografa to ciężki kawałek chleba, sesje fotograficzne często trwają kilka godzin, a to tylko początek pracy, następnie wybieramy najlepsze zdjęcia i oddajemy je obróbce, tak by jak najlepiej oddawały stan rzeczywisty. Przygotowanie zdjęć to bardzo żmudna praca, ale wykonujemy ją z uśmiechem na ustach z dwóch przyczyn, po pierwsze lubimy, po drugie i ważniejsze to to, że dzięki temu mamy pewność szybszej sprzedaży.