MARKETING

czyli jak skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość

Jedną z podstaw skutecznej sprzedaży jest dogłębna analiza marketingowa przedmiotu sprzedaży, połączona z szeroką wiedzą i bieżącą analizą rynku nieruchomości. Współczesny rynek jest bardzo dynamiczny, zachodzą na nim ciągłe zmiany dotyczące między innymi cen czy preferencji kupujących, często zmieniają się również uregulowanie prawne. To co jest pewne dzisiaj już następnego może być nieaktualne lub może nie mieć znaczenia.

Jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi na rynku, często staramy się przenosić tzw. zachodnie standardy na nasz polski rynek nieruchomości, dzięki czemu nasze oferty są oryginalne i łatwo trafiają w oczekiwania klientów.

Naszym celem i misją jaką sobie wyznaczyliśmy jest szybka sprzedaż nieruchomości, wykorzystujemy całą naszą wiedzę i działamy z pasją, dla nas każda nieruchomość to nowe wyzwanie, któremu z naszymi partnerami czyli właścicielami nieruchomości jesteśmy w stanie sprostać. Wiedza i pasja to jednak tylko część całości jaka jest potrzebna do skutecznego i szybkiego sprzedania mieszkania, domu czy lokalu użytkowego.

Drugim równie ważnym składnikiem niezbędnym do realizacji zadania jakie nam Państwo powierzają są odpowiednie narzędzia. Dobrze przygotowana oferta, może nie dotrzeć do odpowiednio dużej ilości odbiorców, a potencjalny kupiec może nam uciec, jeśli  nie odnajdzie naszych propozycji.

Nie możemy na to pozwolić, dlatego przygotowane przez nas oferty trafiają na ponad 30 najpopularniejszych portali internetowych zajmujących się nieruchomościami. Nasze oferty promowane są również na lokalnych portalach internetowych i w lokalnej prasie. Dbamy o to by były one zawsze mocno widoczne, regularne promowanie ich może nie jest tanie ale niewątpliwie skuteczne.