REFERENCJE

Małgorzata Skocz
Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalne podejście do klienta i miła obsługa.

Anna
Bardzo polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu transakcji oraz miłego i ludzkiego podejścia do nas.

Mariusz Wójcik
Najlepsze biuro nieruchomości w mieście jak i w całym regionie. Mocno polecam.

Semi

Sprzedając mieszkanie miałem wątpliwą przyjemność korzystać z innych biur nieruchomości. Niestety bierność i ignorancja mocno mnie zniechęciła do korzystania z tego typu usług. Znajomy polecił Loft 4, sprzedawał z nimi mieszkanie w Bochni. Mocno sceptycznie podszedłem do sprawy, Pan Paweł przekonał jednak nie tylko mnie, bo znalazł chętnych na moją nieruchomość w dwa miesiące.
Pełna obsługa, nie musiałem się o nic martwić, wynegocjował też bezproblemowo zakładaną kwotę.
Z czystym sumieniem polecam to biuro nieruchomości.


Adrian Gruszowski
Bardzo szybko, sprawnie, przedstawiciel zawsze pod telefonem. Polecam Pana Pawła Dziuba.

Agata Giza
W 100% mogę polecić firmę Loft 4 Nieruchomości a zwłaszcza Panią Anię Kawa. Kompetentna, uczciwa i perfekcyjna w tym co robi. Byle tak dalej. Pozdrawiamy

Mirosław Kondrat
Pełen profesjonalizm, Pan Paweł Dziuba, bardzo sympatyczna osoba, był bardzo zaangażowany na każdym etapie transakcji kupna mieszkania. Polecam

Robert Kras
Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm. Pani Ania spisała się na medal!!

Wojciech Górgól
Gorąco polecamy Loft 4 Nieruchomości profesjonalizm od samego początku do samego końca, podczas sprzedaży mieszkania. Agencja posiada w pełni profesjonalny zespół. Pan Paweł Dziuba jest z klientem cały czas, home staging na wysokim poziomie. Agencja współpracuje z jednym z najlepszych fotografów w Tarnowie. Dziękujemy

Piotr Kajmowicz
Polecam biuro nieruchomości Loft 4 z Tarnowa. Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy tym miły i bezproblemowy kontakt. Szczególnie dziękuje Panu Danielowi za szybkie sprzedanie mojego domu.

Marcin Krasoń
Profesjonalne biuro nieruchomości, które w pierwszej linii ma na uwadze zadowolenie obu stron transakcji. Polecam!

Jerzy Sikora
Polecam Biuro Nieruchomości Loft 4 z Tarnowa. Współpracowałem z przedstawicielem biura Panem Pawłem Dziuba, który pomógł mi sprzedać dom w woj. małopolskim. Paweł Dziuba okazał się profesjonalnym manager`em
 i wysokim specjalistą w zakresie powierzonej Loft 4 ofercie sprzedaży mojego domu. Poza profesjonalizmowi zawodowemu, Paweł Dziuba okazał się niesamowicie przyjaznym i kulturalnym człowiekiem. Bardzo mi m=pomógł załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą oraz dokumentacją. Polecam każdemu skorzystanie z jego pomocy. Raz jeszcze dziękuje Panie Pawle. Jerzy Sikora


Agnieszka B.
Polecam profesjonalizm i indywidualne oraz ludzkie podejście do sprawy wyróżnia biuro Loft 4. Polecam szczególnie Panią Gabrysię, której bardzo dziękujemy za udaną, szybką transakcje.

Małgorzata i Lucjan Dubiel
Serdecznie polecamy współpracę z zespołem Loft 4, a szczególnie z Panią Justyną. To biuro nieruchomości, które prowadzi współpracę z klientem w bardzo przyjemnej atmosferze i pełnym profesjonaliźmie. Pani Justyna bardzo dużo czasu poświęciła dokładnemu zapoznaniu się z obiektem sprzedaży oraz barwnemu jego zaprezentowaniu. Profesjonalizm, szybkość w działaniu, dbałość o klienta, życzliwą atmosferę, zaangażowanie to jest to za co serdecznie dziękujemy Pani Justyno. Współpraca z Panią Justyną Chudeusz polecamy każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy i wiedzy w zakresie sprzedaży nieruchomości. Pani Justyno serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzedaży domu.

Natalia Gądek
Serdecznie polecam Loft 4, rzetelny i miły zespół, pełen pasji i pomysłów, który prowadzi współpracę z klientem w bardzo przyjaznej atmosferze, oczywiście nie zapominają o prefosjonaliźmie, co przekłada się na szybkie efekty i obustronne zadowolenie.

Mateusz Żygadło
Mimo, że nie robiłem tam zakupów, że tak się wyrażę to Pan Paweł ładnie mi doradził w sprawie nieruchomości, którą mam na oku. Polecam tego Pana w szczególności.

Kosma Popiołek
Mieszkanie sprzedane w ekspresowym tempie (zaledwie jeden dzień, o czymś to świadczy!!!) dzięki zasłudze pani Justyny Chudeusz. Pełen profesjonalizm, rzetelna i zmobilizowana w swoich działaniach kobieta. Wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik. Zostawiając mieszkanie w takich rękach wiedziałem, że to najlepszy wybór. Serdecznie polecam!!!

Małgorzata Mamak
Serdecznie polecam współpracę z Panią Justyną Chudeusz, która zapewnia pełen profesjonalizm na każdym etapie, sprawność i szybkość w działaniu. Jest osobą zaangażowaną w pracę, a jednocześnie miłą i serdeczną. Współpracę z Panią Justyną polecam każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy i wiedzy w zakresie sprzedaży mieszkania. Jest osobą charakteryzującą się przede wszystkim dbałością o klienta oraz życzliwością. Pani Justyno, serdecznie dziękuje za pomoc w sprzedaży mieszkania i pozdrawiam.

Małgorzata Motyka
Polecam biuro Loft 4 i Panią Justynę. Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera. Szybko i sprawnie, umowa sprzedaży podpisana w tydzień.

Tomasz Natkaniec
Bardzo profesjonalne podejście do tematu, wysoki poziom i oczywiście przemiły klimat dzięki Pani Justynie Chudeusz, serdecznie polecam Loft 4 Nieruchomości nr. 1 Polecam, 100% zadowolenia.

Danuta Nowak
Polecam z całego serca, firma konsekwentna, podziękowania dla Pani Justyny za okazany profesjonalizm i szybką sprzedaż domu, każdemu polecam tą firmę - nie spotkałam takiej drugiej, która tak jest zaangażowana.

Iwona Malczewska
Zdecydowanie profesjonalne działanie, sprawnie, bardzo miła Pani Patrycja z wielkim zaangażowaniem traktuje klientów i swoją pracę. Polecam w 100% każdemu kto szuka lub chce sprzedać, ponieważ wszystko odbędzie się na najwyższym poziomie.

Alicja Wiejowska
Polecam to biuro. Profesjonalizm szybkość w działaniu, dbałość o klienta, uśmiech, wspaniałą atmosferę, życzliwość, zaangażowanie to to za co serdecznie dziękuje Pani Justyno życzę samych sukcesów, no i jeszcze raz dziękuje.

Iwona Chabas
Szybkość z jaką działają- tutaj ogromne podziękowania dla Pani Justyny za okazany profesjonalizm i rewelacyjne działanie! Fachowa firma, warta polecenia, o każdym nawet najmniejszym postępie byłam od razu informowana, więc nic nie odbywało się bez mojej wiedzy. Dla mnie bomba, polecam każdemu.

Gabriela Mielniczek
Serdecznie polecamy współpracę z Panią Patrycją Szara z agencji nieruchomości Loft 4, która troskliwie zajęła się pośrednictwem sprzedaży naszego rodzinnego domu w Bieczu. Dużo uwagi poświęciła dokładnemu zapoznaniu się z obiektem oraz barwnemu jego zaprezentowaniu. Profesjonalna aranżacja wnętrze do sesji zdjęciowej wydobyła walory rezydencji. Pani Patrycja jest osobą fachową, dysponuje ogromem pozytywnej energii, która udziela się zarówno sprzedającym jak i kupującym. Jest szalenie komunikatywna, zaangażowana w swoją pracę, a w konsekwencji bardzo skuteczna.

Aleksandra
Chciałabym jeszcze raz podziękować za całe wsparcie, którym otoczyła mnie Pani Patrycja! Jest Pani wspaniała- życzę dużo szczęścia w każdej sferze życia! Najlepsza agencja nieruchomości! Cudowna profesjonalna obsługa :) gorąco polecam!!!

Monika Dobrzańska
Miałam przyjemność pracować z tym biurem i stwierdzam, że mogę je polecić z czystym sercem, mili, uprzejmi pracownicy czysty profesjonalizm.

Mariusz Kieć
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić to biuro nieruchomości ze względu na pełny profesjonalizm na każdym etapie współpracy, zaangażowanie a przy tym bardzo miłą atmosferę i bardzo szybką sprzedaż nieruchomości. Współpraca z Panią Justyną przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, Pani Justyna zawsze służyła fachową wiedzą i dbała o to aby każda ze stron współpracy była zadowolona z przebiegu całego procesu sprzedaży.

Jan Szynal
Firma Loft 4 - profesjonalizm w każdym calu. Pani Patrycja dokłada wiele starań, by w możliwie jak najkrótszym czasie wywiązać się z umowy. Przy tym jest miła, konkretna i otwarta na obustronną współpracę, co skutkuje dobrymi wynikami. Polecam tą firmę z całą odpowiedzialnością. Jan

Anna Miśkowiec
Patrycja Szara- kompetentna, rzeczowa a przy tym sympatyczna osóbka. Profesjonalna sprzedaż mieszkania. Polecam to biuro i Panią Patrycję.

Arkadiusz Kuraś
Biuro nieruchomości godne polecenia, bardzo sympatyczni ludzie, przemiła atmosfera. Dziękujemy Pani Patrycji za pomoc, szybki kontakt i profesjonalną prezentację naszego nowego domu. Bardzo polecamy!!! Jesteście super.

Magda Makowej
Loft 4 to biuro zdecydowanie godne polecenia!!! Już podczas pierwszej rozmowy z Panią Patrycją nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami. Cenne wskazówki Pani Patrycji oraz bardzo szczegółowy opis mieszkania spowodowały szybkie znalezienie klienta. Ze współpracy z Loft 4 jestem bardzo zadowolona. Nieruchomość sprzedana szybko, korzystnie i w miłej atmosferze.

Aleksandra Gębiś
Najlepsza agencja nieruchomości! Wspaniała, profesjonalna obsługa :) gorąco polecam!!!

Antoni Wolak
Nazywam się Antoni Wolak i mieszkam w Calgary w prowincji Alberta w Kanadzie. Przed dosłownie rokiem zwróciłem się do mojego kuzyna Jacka Zielnego o wystawienie mojego własnościowego mieszkania na ul. Skowronków 7 w Tarnowie (wcześniej upoważnionego do ewentualnego reprezentowanie mnie) do sprzedaży ... Od listopada 2015r. do końca 2016 sprzedażą zajmowała się agentka, której nie pamiętam nawet nazwiska, bo nigdy nie przejawiała ochoty kontaktu ze mną. Wszystko odbywało się za pośrednictwem mojego kuzyna. Upływały miesiące (8 miesięcy) i nic nie wskazywało na to, że coś się zmieni w tej materii przez następne, kolejne ... Wtedy mój kuzyn zaproponował mi (bowiem ostatniego dnia czerwca upłynął akurat czas wygaśnięcia umowy sprzedaży mieszkania z ...) pracowników Loft 4 Nieruchomości, których określił, mi jako bardzo właściwe i dynamiczne osoby. Paweł Dziuba będąc w stałym kontakcie z moim kuzynem, mając wciąż e-mailowy kontakt ze mną, jednocześnie prowadził tzw. market research wśród porównywalnych na rynku mieszkań do mojego - stale informując mnie, jak się przedstawia sytuacja w danym momencie na rynku nieruchomości! Dość powiedzieć, że okazał się bardzo skuteczny bo w zaledwie niecałe trzy miesiące moje mieszkanie zostało sprzedane za cenę, która mnie osobiście w pełni usatysfakcjonowała! Pełen uznania dla Loft 4 Nieruchomości za ich rzetelne podejście do sprawy, tj. tzw. profesjonalizm chylę czoła! Antoni Wolak


Piotr Kozłowski
Chciałbym polecić wszystkim, którzy borykaj się ze sprzedażą nieruchomości Pana Pawła Dziubę i cały zespół Loft 4 Nieruchomości. Sprawę załatwili szybko i bezproblemowo, przez cały czas informując mnie, doradzając. Byli ze mną od podpisania umowy do przekazania kluczy i protokołów zdawczo odbiorczych. Serdecznie polecam Loft 4 Nieruchomości.

Leszek Gawron
Fajne chłopaki solidni i konsekwentni w tym co robią!!! Polecam innym, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy!!!

Aneta Majewska
Gdy cztery miesiące temu wystawiłam ogłoszenie swojej nieruchomości, byłam przekonana że sprzedaż zajmie mi nie więcej niż miesiąc czasu. Przez pierwszy tydzień odebrałam kilkanaście telefonów z różnych biur nieruchomości. Podpisałam umowy z trzema biurami, które obiecywały sprzedaż praktycznie natychmiastową, jedno z tych biur twierdziło nawet, że mają klienta gotówkowego z Anglii, który za tydzień przyjedzie i na pewno kupi moje mieszkanie. Minęły dwa miesiące i nie otrzymałam żadnej informacji, nie odbyła się jakakolwiek prezentacja, nie działo się zupełnie nic. Mniej więcej w tym czasie zadzwonił do mnie Pan Paweł z biura Loft 4 Nieruchomości, lekko zrezygnowana zdecydowała się z nim spotkać. Na spotkaniu Pan opowiedział mi jak działają, co mogą zrobić i dlaczego warto ich wybrać. Zaproponowane działania były całkowicie inne niż to z czym spotkałam się wcześniej, zdecydowałam się na współpracę i to był strzał w dziesiątkę a właściwie w loftową czwórkę. Doskonale przygotowana oferta, ciagły kontakt i pełen przekaz informacji. Najważniejsze jednak to że dokładanie dziewiątego dnia mieszkanie się sprzedało (podpisana została umowa przedwstępna z niemałym zadatkiem) i co było dla mnie nie do pomyślenia w delikatnie wyższej cenie niż próbowałam sprzedać to sama i przez wcześniejsze biura, które się tym zajmowały. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości to z czystym sercem polecam Loft 4 Nieruchomości!!!

Natalia Starzec
Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura, polecam!

Michał Olszewski
Mieszkanie wraz z bratem, dostaliśmy w spadku po zmarłej babci, obydwoje nie mieliśmy zbyt wiele czasu by zajmować się sprawami związanymi z jego sprzedażą. Na nasze szczęście trafiliśmy w odpowiednie ręce, Loft 4 Nieruchomości poprowadziło nas przez cały proces sprzedaży. Przygotowali ofertę, znaleźli kupca, przygotowali umowę przedwstępną, umówili notariusza a na koniec przygotowali protokoły zdawcze mieszkania. Tak powinno działać profesjonalne biuro!!! Polecam wszystkim Loft 4 Nieruchomości

Ewelina Prus
Prónowałam sprzedać swój dom przez ponad dwa lata, jego sprzedażą zajmowało się kilkanaście biur nieruchomości. Loft 4 Nieruchomości, które w końcu zajęło się jego sprzedażą było doskonałym wyborem. Życzliwość, profesjonalizm i zaangażowanie tak w kilku słowach opisałabym to biuro. Dziękuje Loft 4. Polecam wszystkim, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość, jeśli zaczynacie sprzedaż nie traćcie czasu i od razu skorzystajcie z ich usług, jeśli przytłoczyła Was sprzedaż i już tracicie nadzieje, nie warto może Was tak jak mnie uratuje Loft 4 Nieruchomości.

Beata Koss
Polecam to biuro nieruchomości. Profesjonalni, mili i cierpliwi agenci. Pani Justyna jest bardzo pomocna i kontaktowa. Służy fachową poradą. Ta agencja to nie jest zrobienie zdjęć komórką i czekanie na telefony od potencjalnych klientów tylko obsługa sprzedaży w zachodnim stylu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie a przede wszystkim uczciwość. Polecam i dziękuje za pomoc oraz szybką sprzedaż w dobrej cenie.

Janusz Tomasiewicz
Bardzo polecam biuro nieruchomości Loft 4. Rzetelni, słowni, kompetentni, bardzo sympatyczni ludzie. Transakcja zakupu przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Kupujący. Pozdrawiam Panią Justynę i Pana Pawła.

Klaudia Kołacz
Bardzo bardzo bardzo polecam! Loft 4 to najbardziej profesjonalna firma z jaką miałam do czynienia w branży nieruchomości. Mieszkanie sprzedane w 2 dni!!! Oprócz tego przemiły kontakt, wspaniałe wsparcie od początku do końca (łącznie z podpisaniem umów i całą biurokratyczną stroną). Ze swojej strony polecam Pana Pawła Dziubę. Jestem absolutnie zachwycona współpracą.

Magda Kowalska
Niesamowicie profesjonalni ludzie. Rzetelni, życzliwi fachowcy, a do tego empatyczni i bardzo pomocni. Dwie transakcje (sprzedaż - kupno) przeprowadzone w niecały miesiąc. Polecam. Panie Pawle dziękuje za cierpliwość :)

Krystian Sablik
Współpraca z Panem Pawłem przebiegała bezproblemowo i w bardzo sympatycznej atmosferze, sprzedałem mieszkanie w szybkim czasie i w dobrej cenie. Pełen profesjonalizm w każdym stopniu. Jestem zadowolony i polecam każdemu Loft 4 Nieruchomości.

Aleksandra Pazdro
Profesjonalizm, rzetelność i bardzo miła atmosfera! Polecam i dziękuje Panie Pawle!

Natalia K.
Rewelacyjna ekipa, która zna się na rzeczy i działa cuda. Niesamowity home staging, ekspresowe działanie, świetne zdjęcia, bezproblemowe formalności i całokształt współpracy. Polecam w 100% - profesjonaliści!

Tomasz Foryś
Mieszkanie sprzedane w ekspresowym tempie, wszystkie formalności przebiegły bez problemu. Wyrazy podziękowania dla Pana Kacpra, któremu sprzedaż mieszkania zajęła mniej niż 3 tygodnie. Nie mogłem trafić lepiej podczas poszukiwania agencji nieruchomości. Jestem przekonany, że ta agencja zasługuje na miano najlepszej i najskuteczniejszej w mieście.

Mirek K.
Profesjonaliści. Opis nieruchomości, zdjęcia w ogłoszeniach odzwierciedlały to, co miałem do zaoferowania. Pełne zaangażowanie przy pośrednictwie. Polecam